ГАРАНТІЯ НА МАТРАСНУ ПРОДУКЦІЮ (БЕЗПРУЖИННОГО ТИПУ) тм. Sonma Company:

ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН

НА МАТРАЦНУ ПРОДУКЦІЮ

ТМ SONMA COMPANY

Весь асортимент матрацної продукції ТМ SONMA COMPANY відповідає ДСТУ ГОСТ 19917:2016 “Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови”.

Матраци вакуумно запаковані в поліетиленову та зовнішньо упаковані в поліпропіленову плівку з подвійним рівнем захисту. Рекомендується зробити надріз з лівої флангової сторони та зняти поліпропіленову плівку першого рівня захисту, при цьому дистанція матраца у середині повинна зміститися в протилежну сторону надрізу. Другий шар плівки вакуумного типу, в якій знаходиться матрац, рекумендується знімати обережно, не використовуючи гострих предметів.

Гарантійний строк на матраци складає 72 місяці, на топери (футони) – 24 місяці з моменту придбання. Гарантійний строк на зовнішній чохол матраца – 12 місяців.

Гарантія не поширюється на вироби, що пошкоджені в результаті недотримання покупцем правил транспортування, зберігання та експлуатації.

Забороняється:

– використовувати матрац не за призначенням;

згинати (ламати) матрац;

стрибати на матраці;

– вкладати матрац на основу меншого розміру;

– прасувати матрац електропраскою, прати, піддавати хімчистці.

Гарантія не надається:

– на матраци, пошкодження яких виникли в результаті непередбачених обставин (стихія, пожежа, побутові чинники та подібне);

– на вироби з наявністю механічних пошкоджень, розривів, забруднень на облицювальній тканині, зі слідами стороннього втручання або самостійного ремонту.

Зовнішній чохол матраца рекомендується прати в автоматичних пральних машинках при температурі не більше 30 °С на делікатному режимі.

Ознайомитись з повним асортиментом товарів ТМ SONMA COMPANY, залишити відгук про придбаний товар та задати питання, Ви можете завітавши на наш веб-сайт https://sonma.com.ua.

Солодких снів з матрацами ТМ SONMA COMPANY!

© (LLC) Limited Liability Company «Sonma Company»  захищена авторським правом.