SONMA COMPANY

Весь асортимент матрацної продукції ТМ SONMA COMPANY доставляється по території України власним автотранспортом та транспортною компанією «Нова пошта». Умови доставки за межі України оговорюються індивідуально.

Увага: на період дії карантинних обмежень доставка кур`єром «Нової пошти» (адресна) до під`їзду Покупця або, на вибір Замовника, до відділення «Нової пошти» здійснюється за наш рахунок.

Можливий самовивіз із нашого складу в м. Трускавець.

Тимчасово призупинена доставка в м. Луганськ, Донецьк, навколишні населені пункти та зону проведення антитерористичних операцій.

При отриманні замовлення перевіряйте цілісність вакуумної упаковки та наявність усіх одиниць товару. У разі виявлення механічних пошкоджень, ви маєте право не сплачувати за товар чи відмовитись від його отримання, склавши на місці разом з представниками транспортної компанії акт (претензію). Ми гарантуємо пакування замовленого товару, яке забезпечить його цілісність і збереження товарного вигляду.

Покупець має право протягом 14 днів обміняти товар належної якості на аналогічний, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики (не вскрита упаковка), а також виданий йому гарантійний талон та розрахунковий документ.

Способи оплати:

– онлайн в системі LiqPay на сайті;

– передоплата на карту Приватбанку;

– передоплата на розрахунковий рахунок;

– післяплата при отриманні замовлення у відділеннях «Нової пошти».

© (LLC) Limited Liability Company «Sonma Company»  захищена авторським правом.