Boro-Star

3,321.00 7,722.00 

 

► ► безпружинний матрас.

► ► чохол матраса на замку.

►► високий рівень циркуляції повітря.

► ► гарантійний термін експлуатації (72-місяці).

► ► масса навантаження, одного спального місця.

► ► висота конструкції.

► ► антиалергенні матеріали.

► ► антистатичний захист (діалектричні властивості).

► ► антикліщові властивості.

► ► ортопедичні властивості.

►►  температурний режим прання чохла.

 

Очистити
Артикул: BSG Категорія:

Опис

BORA-STAR – бюджетний матрац, безпружинного типу, на основі лінійки FOLK. BORA-STAR – складається з безпружинного моно-блоку, ортопедичної піни, яка характерезується високою зносостійкістю, в умовах експлуатації. Екологічно чиста піна, наділена цілим рядом функцій та властивостей, для забезпечення комфорту відпочинку, та здорового сну.
Чохол матраса BORA-STAR – виготовлено з мікрофібного матеріалу, який не електризується, має антиалергенні властивості, та містить синтепонову підкладку з внутрішньої сторони. Даний чохол підлягає пранню в пральній мішині, на функії «Трикотаж», з температурним режимом 30°C. Будь-який матрац тм. Sonma Company, обладнано фунцією швидкої заміни – ЗАМКОМ (БІГУНЦЕМ), по перимерту всіх сторін. Це забезпечує швидку, та легку заміну, або чистку верхньої, та нижньої частини матрасу.
Наповнювач BORA-STAR – володіє відмінними показниками, стосовно потоку повітря на молекулярному рівні, які відбуваються всередині матраса. Даний наповнювач містить ряд переваг: мікроциркуляція, повітропроникність, антикліщові властивості, атиалегренні властивості, екологічні властивості, ортопедичні властивості.
Вікова категорія – НЕОБМЕЖЕНА. Навантаженість на одне спальне місце – 120 кг. Гарантійний срок наповнювачів, становить – 72 місяці. Гарантійний срок чохла становить – 12 місяців. Реалізація проводиться – у вакуумній упаковці, з гарантійним талоном. Додаткові чохли можна придбати – в офіційних Дилерів у Вашому місті. Матраси від Sonma Company – гарантія здорового, та солодкого сну.

Додаткова інформація

­Розмiрнiсть

, , , , , , ,