SONMA сompany

Sonma Company – це молода та інноваційно-технологічна компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво предметів мебельної промисловості та супутніх товарів.

Портфоліо компанії складається з десятків видів товарів широкого вжитку самої різної конфігурації та цінового сегменту. Весь асортимент продукції відповідає європейським нормам та стандартам якості. У виробництві використовується виключно найсучасніше зарубіжне обладнання та матеріали від кращих світових постачальників.

Метою Sonma Company є покращення життя, забезпечення здорового майбутнього та солодкого сну. Своїми виробами ми надихаємо людей жити з комфортом та здоровим життям. Саме так ми вносимо свій внесок у суспільство.

Наша місія – служіння людству, що відображається у виробництві товарів найкращої якості за розумними цінами, тим самим сприяючи досягненню добробуту людей на всій планеті.

Ми розуміємо, щоб стати лідером, потрібно не просто рухатися в перед – а задавати темп всієї індустрії. Саме тому компанія, заснована на трьох принципах та складових: якості, іновації та індивідуальності.

Ми впевнені, щоб осягнути масштаб певних речей – потрібно піднятися вище, та згадати де ти є – та ким ти станеш. Щоб рости – потрібно перейти межу своєї уяви. Саме це відділяє нас від інших.

Головна цінність для нас – це наші покупці.

Наша компанія не планує зупинятися на досягнутому, у питаннях вдосконалення продукції. Для компанії SONMA не існує компромісів.

© (LLC) Limited Liability Company «Sonma Company»  захищена авторським правом.